Śnieg utrudnia - podstawowe instrukcje instalacji

być najlepsze Budowa strażnicy śnieg, oczywiście zamontowane na pierwszym podszewka dach - ale jest to również z dołu. Możesz przeczytać o tym, jak postępować profesjonalnie podczas montażu i czego szukać w tym artykule.

Ogólnie fachowiec powinien

Zgromadzenie Zgodnie z obowiązującymi przepisami, zespół powinien wykonywać tylko kogoś, kto ma wystarczającą wiedzę specjalistyczną w dekarskiej. W ten sposób można uniknąć poważnych uszkodzeń spowodowanych błędami montażowymi.

Ponadto, ważne jest, że zamontowane osłony śniegowe są również w stanie wytrzymać obciążenie śniegiem występujące w każdym przypadku. W przypadku niektórych dachów oprócz prętów potrzebne są dodatkowe środki, aby rzeczywiście obniżyć śnieg.

W takich przypadkach osłony przeciwśnieżne są powszechnie stosowane w ochronie przed śniegiem. Z odpowiednimi przepisami wyspecjalizowanym dekarskiej oraz z DIN widać, gdy muszą być takie środki. Kryteria dla poszczególnych środków

strażnicy śnieżne są zwykle montowane za drugim rzędem dachówek. Czy wystarczy również przeszedł wzdłuż obciążenia śniegiem na dachu, całkowitej powierzchni dachu i nachylenia dachu w szczególności informacje na dachu.

Hak pułapka śnieg, liczba haczyków i podział na dachu jest także prowadzony przez tych wartości. Jeśli nie masz doświadczenia z tych rzeczy, należy przynajmniej poinformować kiedy dekarze, co jest potrzebne w Twoim przypadku.

Co śnieg dostępne są systemy retencyjne

  • Śnieg utrudnia
  • proszku spódnicę z drewna okrągłego (lub metalowych prętów)
  • instrukcje instalacji pułapka śnieg haka

(ogólnie)

  • na śnieg utrudnia śnieg utrudnia wsporniki
  • odpowiednich śrub
  • śrubokręt
  • klucz
  • drabiny lub rusztowania
  • wymagane bezpieczniki
  • EV. Mały pacy do usunięcia Dokonywanie dachówki

bezpieczeństwa Pracowniczych 1. Jeśli chcesz zamontować śnieg się strażnicy i ochrona powinna być lęk wysokości i pewnie stąpający w każdym przypadku. Zawsze umieszczaj drabiny i rusztowania zgodnie z przepisami i odpowiednio je zabezpieczaj.

każdej pomocy wspinanie - czy drabinie - musi koniecznie rozciągać się poniżej krawędzi dachu. Cała reszta może być bardzo niebezpieczna. Jeśli to konieczne, zabezpiecz się wystarczająco.

2. Usuwanie dachówek

Osłony przeciwśnieżne są przykręcane do krokwi. Aby to zrobić, musisz usunąć pojedyncze dachówki w punktach przerwania. Aby usunąć płytki, należy zabrać ze nakładających cegieł bocznych i górnych płytek pokrywających pierwszych.

Jeśli dach jest pokryty dachówką, musisz najpierw usunąć dwie płytki powyżej. Gwoździarka możliwość usunięcia w razie potrzeby przez młotkiem i dłutem, gdy gwoździe luzem.

3. Wsporniki przykręcić wsporniki przykręcić do krokwi stałych i przekonać, że zapewnić im bezpieczeństwo. Następnie powiesić dachówki w odwrotnej kolejności i wymienić wszystkie klipsy sztormowe.

4. Śnieg utrudnia Hang

Strażnicy śnieg powinien zależeć tylko luźno do uchwytów, a następnie dokładnie wyrównać, a następnie dokręcić śruby. . Zapewnienie TricksDie tu na stabilne dopasowanie

Tips & liczbie wsporników, które trzeba może być inna - użytkownik zostanie poinformowany z wyprzedzeniem tutaj w każdym przypadku.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz