Mazie notekūdeņu attīrīšanas iekārtas bez elektrības

Mehāniskās daļas un sūkņu darbība palielina mazu notekūdeņu attīrīšanas iekārtu izmaksas un uzturēšanu. Daudzu veidu sistēmas var darboties arī bez elektrības.

piemērošanas vietas maziem notekūdeņu attīrīšanas iekārtām bez elektrības

Maza izmēra notekūdeņu attīrīšanas iekārtām bez elektrības vienmēr ir jēga. Izslēdzot sūkņus, nav nepieciešams elektrības pieslēgums, kas būtu jāizdara vispirms.

Turklāt mazās notekūdeņu attīrīšanas iekārtu darbības izmaksas tiek samazinātas, trieciena darbības trokšņi nav bijuši. Novēršot mehāniskās detaļas, samazinās mazu notekūdeņu attīrīšanas iekārtu uzturēšana un nodilums.

Ir vairākas iespējas saistībā ar izmantoto tehnoloģiju.

veidi mazo notekūdeņu attīrīšanas iekārtām bez elektrības

  • klasiskās bioloģiskās alternatīvas
  • saliekamās augu
  • pielāgošana klasiskās sistēmas darbībai bez ārējās enerģijas

klasiskās bioloģiskās alternatīvas

Tie ietver, piemēram, augu ūdens attīrīšanas iekārtu. Viņa izpaužas pilnīgi bez elektrības. Mehānisko notekūdeņu attīrīšanu var veikt pilnīgi bez ārējas enerģijas piemērotā sedimentācijas tvertnē.

Turpmākā ūdens transports notiek ar atbilstošu gradientu. Tomēr ir jānodrošina laba plūsma caur augu gultu.

Vēl viena alternatīva ir notekūdeņu dīķis. Šeit var iztikt bez mehāniskas iepriekšējas tīrīšanas. Pat atsevišķu gadījumu gadījumā piemērots alternatīvs risinājums ir arī tīrīšana pa vētru grāvjiem.

Sagatavotie augi

Daži ražotāji piedāvā augus, kas īpaši paredzēti darbam ar dažādiem augu veidiem, kuru darbība tiek pārtraukta, - no triciklēšanas filtru līdz klasiskajiem ventilētajiem augiem aktīva dūņu procesā. Ūdens transports šeit parasti atrodas uz slīpuma, citādi ūdens spiedienā.

Klasisko sistēmu pielāgošana darbībai bez ārējas enerģijas

Ja teritorija ir piemērota, tradicionālās sistēmas var arī pielāgot darbībai bez sūkņiem. Ventilāciju var veikt bez elektroenerģijas, izmantojot vēja ventilācijas tehnoloģiju.

Padomi un triki Pēc iestāžu domām, bieži vien pietiek ar ļoti vienkāršiem ārstēšanas pasākumiem. Saskaņā ar esošo teritoriju bieži vien jau sasniedz notekūdeņu dīķi.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru