Novietojiet 2 matračus viens otram: vai tas ir iespējams?

Vai esat iegādājies jaunu matraci un domājat par tā ievietošanu vecajam? Vai arī jūs guļat uz grīdas un vēlaties gulēt nedaudz augstāku? Nav svarīgi, kāpēc jūs vēlaties ievietot 2 matračus viens otram, tas nav laba ideja. Kāpēc un ko jums vajadzētu paturēt prātā, kad to izdarāt pats, ir paskaidrots turpmāk.

Lielākā problēma: ventilācija

Naktīs mēs daudz sviedri. 500ml uz litru sviedru izskalo matracī. Tas ir ne tikai lielisks ērču ērcīte, bet arī pelējums patīk siltā un mitrā stāvoklī. Tāpēc vienmēr ir svarīgi nodrošināt pietiekamu ventilāciju matračā. Ideāls ir rievota rāmis, jo tas atstāj gaisu no apakšas līdz matracim. Ja divus matračus novieto viens pret otru, gaisa cirkulācija tiek pārtraukta, un tādēļ pelējuma veidošanās ir ļoti iecienīta.

Citas problēmas

Bet ierobežota ventilācija nav vienīgā problēma:

  • Plakano rāmju nevar iestatīt uz punktu pamata.
  • Matrači var paslīdēt.
  • matrača zonas tiek zaudētas
  • cietības pakāpe kļūst nederīga

Šīs problēmas nevar atrisināt. Tomēr tas nenozīmē, ka jūs gulējat nedaudz divos matračos. Izmēģiniet to! Varbūt miega sajūta ir piemērota tieši Jums!

Lai aizsargātu jūsu matraci pār otru no mitruma

Ja jūs nolemjat tomēr, vai pat spiesti likt divus matračus viens virs otra, jūs varat novērst pelējuma augšanu šādi:

  • Beat katru dienu pēc tam, kad kļūst atpakaļ vākus un ļaujiet mitrumu aizbēgt naktī. Pusstundu vajadzētu būt pietiekamam.
  • atvienot, kad jūs nomazgājiet matracis katru reizi veļa un noteikt abas vai vismaz augšējā vertikāli uz sildītāju vai saulē, ļauj tai nožūt pareizi.
  • Izveidojiet matrača vāku vai (vēl labāk!) Matrača virsmu, kas absorbē lielāko daļu mitruma. Papildu matrača aizsargu priekšrocības var atrast šeit.

matraču pašgājēji

ar matraci cilindrs, lai aizsargātu jūsu matraci, ne tikai no mitruma, var arī sniegt grūtāk miega pieredzi, izvēloties lielāku cietību. Tātad jūs gandrīz kompensējat 2 matraču trūkumus viena virs otra. Tomēr regulāri vēdiniet savus matračus.

Padomi un trikiPēc slīdēšanas varat ievietot neslīdošu matu starp diviem matračiem vai piesiet tos ar lentēm.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru